Ten tata ma bardzo wyjątkowy i zabawny album ze swoją córką

Gdy kreatywni ludzie stają się rodzicami, nic nie powstrzyma ich przed włączeniem dziecka w wybuch kreatywności!

Zazwyczaj są rodzice, którzy zabierają się do mediów społecznościowych, aby publikować zdjęcia postępów rozwoju swojego dziecka, lub ubierają dziecko w różne kostiumy, a nawet mogą pozować na zdjęciach w pasujących strojach. Jednak wszystkie zdjęcia dzieci, które są publikowane w mediach społecznościowych, są po prostu zbyt urocze, aby można je było wypowiedzieć.

Nie ma nic lepszego niż widzenie, jak rodziny łączą się i spędzają razem czas. Zwłaszcza od bardzo młodego wieku. Tworzenie tej nierozerwalnej więzi i tworzenie wspaniałych wspomnień, których nikt nie może zastąpić, jest naprawdę bezcenne.

To tutaj pojawiają się zdjęcia. Zawsze uwielbialiśmy oglądać wiele zdjęć z nas samych, gdy byliśmy mali. I ten tata o imieniu Sholom Ber Solomon zna dokładne znaczenie albumów fotograficznych.

36-latek bierze się do Instagram dzielić kreatywne (i przezabawne) zdjęcia wraz ze swoją roczną Zoe. Przewiń poniżej, aby zobaczyć niektóre z nich:

1. Banany!!!

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 12 lipca 2017 r. o 9:00 PDT

kto jest własnością właściciela

2) 'Mój czas'!

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) 17 sierpnia 2017 o 10:59 PDT

3) Nauka!

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 28 października 2016 r. o godzinie 12:00 czasu pacyficznego

4 Uroczy bałagan.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 29 listopada 2017 o 9:26 PST

5 Wielozadaniowość.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) 31 października 2016 o 17:02 PDT

demi lovato przerobić

6. „Nie ma pszczół”.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 13 listopada 2017 o 06:54 PST

7 Zabawa w chowanego.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 9 listopada 2016 o 10:11 PST

8 O cześć, tam jest pucołowata ślicznotka!

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 23 października 2017 o 7:05 PDT

9 O nie!

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 21 listopada 2016 o 08:34 PST

10 „Knittin z moim kotkiem”.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 28 września 2017 o 8:40 PDT

11 Co potrzeba, aby rosnąć!

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) 21 grudnia 2016 o 10:48 PST

12 Magiczne sztuczki.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 18 września 2017 r. o 9:01 PDT

13 Wspólne odkrywanie.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) 9 stycznia 2017 o 10:02 PST

14 „Portret abstrakcyjny”.

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 29 sierpnia 2017 r. o 8:16 PDT

15. „Licencja i rejestracja proszę pani.”

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 3 maja 2017 r. o 9:03 PDT

16 Wszystkie uśmiechy!

Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) 27 lipca 2017 o 10:29 PDT

17 Bezpieczeństwo przede wszystkim.

dziwne rzeczy w Internecie
Zobacz ten post na Instagramie

Wpis udostępniony przez Sholom Ber Solomon (@sbsolly) w dniu 6 lipca 2017 r. o 9:36 PDT