Te niegrzeczne filiżanki będą pasować do twojej pasywnej agresywnej postawy

Pamiętasz jak grałeś w „Truth or Dare” jako dziecko? A może nastolatek? A może… Cóż, dorosły? Nie? W porządku. Te filiżanki połączy zarówno prawdę, jak i wyzwanie w jedną rzecz - niewygodną prawdę połączoną z odwagą kogoś uderzyć. Wszyscy możemy się zgodzić, że to całkiem dorosły zwrot wydarzeń, prawda?

Dobrze. To znaczy, po co organizować spokojną, przyjemną herbatę, kiedy możesz założyć klub walki? Melissa Johnson i Martha Stewart, dwaj geniusze stojący za Curiosities panny Havisham, mieli dobry pomysł. Potem usiedli i wyprodukowali najostrzejsze filiżanki, jakie kiedykolwiek widziałeś (dzięki, Ranker).

Z przymrużeniem oka, filiżanki Miss Havisham wywołają zamieszki w twoim salonie. Od niskich ciosów po poczucie własnej wartości strategicznie umiejscowione tuż pod fantazyjnym pasem, po zawoalowane groźby przemocy, zatrucia i wywoływania najgorszej niepewności - te filiżanki są prawdziwym ucieleśnieniem wyrażenia „burza w filiżance”.

Teraz, kochanie, usiądź. Wypijmy łyk, prawda?

1. I cisza.

@ jschmithorst używa jej filiżanki w biurze. Ta kobieta to załatwiła. Pokaż nam swoje obraźliwe filiżanki! Nie masz? Zamówienia na wakacje są teraz zamknięte, ale w nowym roku będzie ich więcej! www.misshavishamscuriosities.com. #insultteacup #ladieswhospeaktheirmind #misshavishamscuriosities #producersbelike

Post udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 10 grudnia 2016 o 7:34 PST

2. Ponieważ jest tak brzydka jak ty!

Uwielbiam, gdy nasze #insultcups lądują w rękach idealnego celu. Ten został obdarowany projektantem babydoll przez jej kochającego współpracownika. Jej linia lalek jest jedną z największych na świecie. #lolsurprise #numnoms #misshavishamscuriosities #dollskill

Post udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 21 kwietnia 2017 o 7:39 PDT

3. Ledwo.

Tak myślę. #misshavishamscuriosities #insultteacups #insultcups #youlldo

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 8 sierpnia 2017 o 6:44 PDT

4. Cóż, prawdę mówiąc, nikt nikogo nie lubi!

Ale lubimy cię. @ betcorrell mówi, że tak jest z naszymi #insultcups. Uwielbiamy patrzeć, jak nasze filiżanki wykonują swoją pracę! Pokaż nam swoje filiżanki do herbaty! . . . #noonelikesyou #misshavishamscuriosities #alittlebirdtoldme #insult #becauseyoureyou

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 29 listopada 2017 o 9:11 czasu PST

5. Jak twoja miłość

Nasze najnowsze #insultcups są online! Kiedy twój nemezis zasługuje na najlepsze, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. #insultteacups #misshavishamscuriosities #taintedlove

Post udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 21 września 2017 o 9:32 PDT

6. Prawda!

Wypierdolony. Więcej nadchodzi, nie bój się. Bądźcie nieprzyjemni, panie. #womensmarch #misshavishamscuriosities #edwardianball

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 21 stycznia 2017 o 9:55 PST

7. To sprawi, że poczujesz się osobiście zaatakowany

Zrobiliśmy ten niestandardowy kubek dla #waywardaf #supernatural #misshavishamscuriosities

Post udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 22 lipca 2017 o 7:54 PDT

8. Te (a) dious

Chodź teraz, nie bądź nudny. Nasze kubki znajdziesz na stronie www.misshavishamscuriosities.com #misshavishamscuriosities # tea4tuesday #gothmarthastewart #lateshowwithstephencolbert

Post udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 19 października 2016 o 8:01 PDT

9. Odważę się, żono! * klepie kolano *

Wszystko zbliża się róż ... i króliczków ... i życzy. Kolejny zachwycający obraz autorstwa @vintagecouturela, tym razem z naszej różowej serii vintage, którą zrobiliśmy na Walentynki. (Wyprzedane, przepraszam kochani). #vintageteacups #wifey #misshavishamscuriosities #insultcups #pink

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) w dniu 23 kwietnia 2017 r. O 15:04 PDT

10. Znowu prawda…

Nigdy nie mów, że cię nie ostrzegałem. #insultcups dla damy, która mówi w myślach. Mimo wszystko są bezpieczne dla żywności. . . . . #misshavishamscuriosities #insultteacups #icouldpoisonyou #atyourownrisk #drinkup #twoj

Post udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 26 listopada 2017 o 13:01 PST

11. Dziękuję

Drogi @ realdonaldtrump, W imieniu kobiet w Ameryce i mężczyzn, którzy je szanują, ten puchar jest dla ciebie. #imwithher # tea4tuesday # misshavishamscuriosities #gothmarthastewart #respect #oberlinalumni #creativesforhumanity #oberlincollege #womenwhospeaktheirmind

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 8 października 2016 o 13:21 PDT

12. Buuuuuurrrnnn heeeerrrr

Hej, wiedźmy, czujemy cię. Nasze filiżanki do Witch i Fortune Telling są teraz dostępne w @themysticmuseum w Burbank. #fortunetelling # filiżanki #iputaspellonyou #witch #misshavishamscuriosities #witchcraft #shesablackmagicwoman

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 17 maja 2017 o 7:45 PDT

13. To właśnie robią wiedźmy!

Hejterzy: są już od czasów Szekspira. Nie odejdą, dopóki ich nie przeklniesz, kochanie. Miłego weekendu! . . . . #apoxonthee #shakespeare #misshavishamscuriosities #haters #curse #pox #insultcups #insultteacups #blackrose

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 17 listopada 2017 o 13:10 czasu PST

14. Taki niegrzeczny.

Szczęśliwy piątek! #krampus #misshavishamscuriosities # wakacje nadchodzą

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 4 sierpnia 2017 o 7:23 PDT

15. Ostrożnie, co pijesz.

Tak, obawiam się, że jestem nawiedzony. Możesz znaleźć ten kubek w @themysticmuseum, choć jest więcej w pracach. . . . #haunted #misshavishamscuriosities #mysticmuseum #vintageteacup #insultcups #warning #ghosts #ghostcup #atyourownrisk

Post udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 15 listopada 2017 o 16:03 PST

16. Rozpoczęcie dnia

Czy diabeł cię do tego zmusił? Antyczny kubek Krampus i zestaw do herbaty Salome, serwis dla sześciu osób. Oba jedyne w swoim rodzaju. Nie ma ich jeszcze na naszej stronie. Wyślij mi szczegóły. . . . . #salome #krampus #thedevil #antiquechina #misshavishamscuriosities #gothmarthastewart #gothgirlsdoitbest

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 16 listopada 2017 o 8:20 PST

17. Uważaj na to, czego sobie życzysz.

Uczciwość to najlepsza polityka, nie? Powiedz temu wyjątkowemu, jak się czujesz w tym sezonie świątecznym dzięki naszym #insultteacups Bezpieczne i zmywalne. Mogą rzucić to w ciebie, ale nie możemy ponosić za to odpowiedzialności. . . . . #thegiftthatkeepsongiving #ihopeyouchoke #insults #misshavishamscuriosities # wakacjeseason # wakacje #frienemy

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) w dniu 10 listopada 2017 o 15:37 PST

18. Bomba prawdy

Kubki z obrazą kobaltu są ponownie dostępne! Poza tym nie jesteś wszystkim, księżniczko. Bądź miły. #misshavishamscuriosities #insultcups #notthatpretty #prettyisasprettydoes

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 13 października 2017 o 11:00 PDT

19. W przypadku decyzji o zerwaniu.

Walentynki są tuż za rogiem. Oto rzut oka na to, co zadebiutujemy dziś wieczorem na #edwardianball. Ograniczona liczba będzie dostępna online w przyszłym tygodniu. Dostępnych jest kilka nazwisk zwierząt. #valentinesgift #insultcups #santantother #itscomplicated #misshavishamscuriosities

Wpis udostępniony przez Melissę Johnson (@misshavishamscuriosities) 20 stycznia 2017 o 10:13 PST

Źródło: ranger