Posty na Instagramie autorstwa Ryana Reynoldsa, gdy jest histerycznie zabawny

Czy masz jakieś ulubione gwiazdy, które obserwujesz na Instagramie, które potrafią cię rozśmieszyć i rozweselić? To tak, jakby za każdym razem, gdy przewijałeś kanał informacyjny lub oglądałeś historie Insta, jeśli pojawia się coś, co się pojawia, od razu jesteś trochę rozbawiony? Kim są dla ciebie ci ludzie?

Ponieważ wiele osób znajduje Ryana Reynoldsa, kanadyjskiego aktora i producenta filmowego, pasuje do powyższego opisu, musi być coś na jego Instagramie, prawda? Tak, poprawnie. Jest dość zabawny i kreatywny, jeśli chodzi o wymyślanie chwytliwych podpisów, żartowanie z siebie, śmieszne zdjęcia i wiele więcej na swoim koncie na Instagramie.

Jego konto na Twitterze jest również kontrowersyjne, ale dzisiaj postanowiliśmy podzielić się z Wami niektórymi z najbardziej niezwykłych czasów jego postów na Instagramie. Zobaczmy, co jeszcze jest popularnego Ryana Reynoldsa, oprócz jego dobrego wyglądu, niesamowitego związku ze swoim małżonkiem Blake Lively, jego charyzmy, ostrego rapiera i wielu innych… czy mógłby być lepszy, na miłość boską?

Tak, może. Przewijajcie facetów.

1. Jego święto Bożego Narodzenia

Córka: Święty Mikołaj schodzi z komina? Ja: Tak. Córka: Zostawiłeś ogień płonący całą noc. Ja: Tak. (Cisza. Lekka bryza. W oddali krąży kruk).

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds), 25 grudnia 2017 o 16:19 PST

Ellen Degeneres Co Host

2. Trend maleńkich okularów przeciwsłonecznych jego # time1

Naprawdę interesuję się całym trendem w małych okularach przeciwsłonecznych. Dziękujemy wszystkim za wsparcie!

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) w dniu 6 czerwca 2018 o 08:09 PDT

3. # czas2

Wciąż odkrywam trend na małe okulary. Dostałem je w Sunglass Hut za 19 000 dolarów.

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) 17 lipca 2018 o 7:01 PDT

4. Opisywanie dnia ojca

#HappyFathersDzień dla moich trzech dużych braci - którzy również są niesamowitymi ojcami. Wygląda na to, że nam się udało… Kto wiedział, że cztery złamane prezerwatywy mogą doprowadzić do takiej miłości?

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) 17 czerwca 2018 o 14:28 PDT

5. A zatem dzień matki

Twój życiowy partner Doug był dziwną romantyczną decyzją. Ale jesteś wyjątkową mamą. Najlepszy Szczęśliwego dnia Matki!

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) w dniu 13 maja 2018 r. o 18:17 czasu pacyficznego

6. Jego tajemnice…

Mój sekret właściwego farszu? Łagodne dłonie, intensywny kontakt wzrokowy i wiązki tymianku. #DeadHouseKeeping #Deadpool

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) w dniu 9 listopada 2017 o 10:37 PST

7. Badanie szkół z internatem

Dzisiaj badam szkoły z internatem.

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) 13 kwietnia 2018 o 11:12 PDT

8. Spotkania „n” rzeczy

2009, nie postarzałeś się trochę. Tokio cosplay na punkcie dziś wieczorem. (Jestem tym po lewej) # デ ッ ド プ ー ル

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) w dniu 29 maja 2018 r. o 03:16 PDT

9. Siedem cali obcasy…

Premiera w Tokio z niesamowitym @shiolikutsuna. Nosiłem obcasy 6 cali, które mogły być przesadą. # デ ッ ド プ ー ル #Yukio

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) w dniu 29 maja 2018 r. o 5:28 PDT

10. Nie opuszczaj dni nóg

Lato jest tutaj. Cieszę się, że nie opuściłem dnia nogi. # deadpool2

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) 21 czerwca 2018 o 20:39 PDT

11. Niewinny?

2015. Pierwszy raz przymierzam garnitur. Wtedy było tak czysto. Taki niewinny. Oboje byliśmy. # deadpool2

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) w dniu 27 maja 2018 r. o 5:10 PDT

12. Będąc w Rzymie

W Rzymie jest także Pałac Cezara. Ale nie Céline Dion. # Deadpool2

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) w dniu 6 maja 2018 r. o 07:13 PDT

13. Bcoz czasami wszyscy prześladowcy

objawy grypy przypominającej odstawienie cukru

Wpadłem na tego faceta w jego kawiarni, @laughingmancoffee. I przez „wpadłem” mam na myśli, że poszedłem tam za nim.

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) 17 maja 2018 o 12:21 PDT

14. Jego kpina z filmu Zielona latarnia

Wczesny prototyp maski Green Lantern. Ludzie mogli powiedzieć, że to stara tkanka, więc wybraliśmy wersję CGI.

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) 19 marca 2018 o 5:28 PDT

15. Wiadomość tekstowa poszła nie tak

Dziesięć minut na napisanie e-maila do mojej mamy, kiedy zdałem sobie sprawę, że nie mam telefonu w ręku.

Wpis udostępniony przez Ryan Reynolds (@vancityreynolds) 14 lutego 2018 o 17:19 PST

Który był twoim ulubionym? Daj nam znać.

(Ludzie czytają również: )